Вартість криптовалюти 16 червня досягала $9 385

17 червня курс біткоїна піднявся вище позначки в 9 тисяч доларів – такої позначик він досяг вперше з травня 2018 року. Про це пише Кореспондент.

Згідно з даними CoinDesk, вартість криптовалюти 16 червня досягала $9 385. У понеділок біткоїн торгується на рівні $9 141,17.

Біткоїн подорожчав більш ніж на 22% за останні 30 днів і на 142% з початку 2019 року. Проте, курс криптовалюти і досі істотно нижчий від пікових рівнів, зазначених у кінці 2017 року, коли він був близький до $20 тисяч.

Інші криптовалюти також дорожчають: курс ефіру (Ethereum) піднявся в понеділок на 1%, Bitcoin Cash (BCH) – на 1,6%.

Підтримку ринку в останні дні надають очікування запуску американською компанією Facebook власної криптовалюти. За даними The Wall Street Journal, оператори платіжних систем Visa Inc., Mastercard Inc. і PayPal Holding Inc., а також Uber Technologies Inc. і низка інших великих компаній підтримали криптовалюту, яку Facebook планує представити найближчим часом і запустити в наступному році.

Як очікується, криптовалюта Facebook – Libra – зможе використовуватися для здійснення покупок у всьому Інтернеті, не тільки в соцмережі.