Кирило Сазонов, політолог і блогер
Кирило Сазонов, політолог і блогер

Головний комендант окупованого (тимчасово) Криму Сергій Аксьонов на прізвисько Гоблін не на жарт розлютився на соціальну мережу Фейсбук. Праведний гнів викликав той факт, що мережа продовжує вважати Крим частиною України. Пікантності цьому спалаху додав той факт, що своє роздратування Аксьонов вихлюпнув саме в Фейсбуці.

«Напередодні Дня Республіки я закликаю вас приєднатися до акцій, яка є нашою кримською відповіддю на політику ряду соціальних мереж, в тому числі Фейсбук, що досі позиціонують Крим як територію України. Це — не дрібниці, це частина політики санкцій та інформаційної війни проти нашої країни та нашої республіки», — написав Аксьонов.

Як відповідь підступному Заходу товариш Гоблін запропонував активно використовувати хештег про російський Крим. Він точно не знає, як це працює. Але всерйоз розраховує, що це сильне чаклунство повинно допомогти.

Зовсім дарма. Тут змова і горілка на цілющих травах не лікує. Ампутація потрібна. Різати — не чекаючи перитонітів.  Традиційні для Росії та її прихильників ліки давно підібрано й рецепт збережений у скріпах — «не пущать».

Які до бісової матері хештеги — більше пекла!

Закрити до бісової матері не просто соціальні мережі, а взагалі інтернет у Криму. Нічого доброго для справжнього російського патріота в цьому інтернеті немає і бути не може. По телевізору все, що треба, розкажуть. Портрет вождя повинен бути в кожній родині паперовий. А для складних питань є дільничний або батюшка.

І нічого нишпорити по мережі — там суцільна розпуста та чужі росіянам західні цінності. Відключити інтернет до бісової матері спершу в Криму, а потім і у всій Росії!

Чесне слово — всім стане тільки легше. І за поребриком, і в нормальному світі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ