Кирило Сазонов, політолог, блогер

Нещодавно в Мережі з’явився аудіозапис розмови Ігоря Коломойського та Ігоря Суркіса.

Суркіс-молодший виправдовується, мовляв, не спілкується з Віктором Медведчуком. Фігурує в розмові Льовочкін, Клюєв, Фірташ.

Ближче до кінця розмови Коломойський сміється над Суркісом і іронізує щодо того, що другий пообіцяв перестати фінансувати «Динамо», на що йому Суркіс відповідає: «Слухай, та мені аби зіскочити… Мені пох.й!».

Фрагмент розмови про «злив» Суркісом «Динамо» можна почути з 9:50.

Запис автентичний, і цілком збігається з подальшими діями президента «Динамо».

З 2015-року канал «2 + 2», де у Суркіса частина акцій, винен УЄФА понад півтора мільйона євро за трансляцію єврокубків в сезонах 13 \ 15 років. Звідси ж і нахабна поведінка «Динамо» – відмова їхати на матч до Маріуполя. Так само, приблизно з 15-го року стартував тотальний розпродаж футболістів, а за покупки перестали платити. Нещодавно була опублікована інформація про те, що «Динамо» винне «Базелю» за Драговича і Дерліза величезну суму – 4 300 000 євро. При цьому, борг був прихований і під час проходження атестації у ФФУ документи для ліцензії УЄФА були підроблені. Тепер клуб на особливому контролі в УЄФА.

Зрозумілі тепер причини, з яких клуб перебуває на межі прірви, і очевидним став нарешті факт, що керівництво цілеспрямовано знищує гранд українського футболу.

Джерело: Кирилл Сазонов