Кирило Сазонов, політолог і блогер
Кирило Сазонов, політолог і блогер

Трохи трешу. Є супермаркети, від яких я не чекаю нічого доброго. Але недопалок в горосі – це вже щось принципово нове. Судячи зі стану, він не потрапив туди випадково в процесі переробки – зберігся досить добре.

Я просто уявляю, як в процесі фасування в цеху лунає крик «Петрович, пішли обідати!». Петрович дістає недопалок з рота, бичкує прямо в купі гороху і йде обідати.

Або, інший варіант. Петрович постачає горох в АТБ. Йому вчасно не платять, «роблять нерви» і взагалі чіпляються через дрібниці. І тут він при вивантаженні рве пакет із горохом. Злодійкувато озираючись, збирає горох назад, ставить на ваги… «нєдовєс». І тут вчасно знайдений недопалок рятує ситуацію просто сюжет для божевільного рекламного ролика.

Смачного Петровичу, а нам тема для роздумів. Мені плювати – з вредності хтось запхав бичок до пакета чи в мотлох п’яний робітник тупо кидає його на конвеєр. Чому ось така хрєнь взагалі відбувається? Це ж, вибачте, не ларьок на трасі, де востаннє роботу перевіряли ще царські жандарми. Це ж мережа супермаркетів, якщо я не плутаю?

А якщо це навіть не великий магазин, а мережа  де контроль, санітарна інспекція і відповідальність перед клієнтами? Я тут же у стрічці новин знайшов кілька подібних прикладів.

Магазин «дискаунтер», якщо хто не в курсі – це магазин без карт зі знижками. Бо він мінімізував витрати, оптимізував логістику і дає відразу найнижчу можливу ціну. Саме такі важелі, а не закупівля чого попало без контролю  аби подешевше, і плювати на покупця.

Такі речі хрєново закінчуються: СЕС та управління захисту прав споживача поки що працюють. Або, судячи зі страви «бички в горосі», вже ні?

Полиці одного зі столичних магазинів ATB
Полиці одного зі столичних магазинів ATB