Кирило Сазонов, політолог, блогер

Є такі люди, яким корону на голові дуже хочеться поправити лопатою. Гірше точно не буде. Саме таке відчуття виникає, коли на очі попадаються новини з так званої «молодої республіки» ДНР. Головне, що майже весь час вони нагадують терористів, які випадково замість літака захопили лікеро-горілчаний завод. На зв’язок виходять, але вимоги сформулювати не можуть. Але коли так звана влада «ДНР» таки формулює вимоги – краще б продовжували пити.

Днями один з тамтешніх вождів Дєніс Пушилін (голова народної ради!), якого ми ще пам’ятаємо як главу «МММ» Макіївки, публічно обурився діями Ріната Ахметова. Мовляв, шкодить підступний бізнесмен економічним інтересам «республіки». Б’є по найвразливіших місцях – торгівлі краденим. Справді, а якщо не краденим, то чим «ДНР» буде торгувати? Пушиліними? Захарченками? Дуже неприємна ситуація. Безвихідна для нормального гопника.

Так ось, Пушилін заявляє, що Ахметов фінансує лабораторні дослідження, за допомогою яких можна виявити шляхи незаконної реалізації вугілля, видобутого на «націоналізованих» бойовиками шахтах СКМ. А Україна для бойовиків – найперспективніший покупець. Це не я, це Пушилін так говорить. Ну, і пробують його продати нам за різними схемами через різного роду посередників. Звідки голові народної ради було знати, що експертиза дуже точно вказує на походження вугілля? І тим паче, що Україна не купує крадене?

Взагалі логіка у бойовиків дивовижна. Захопити чуже підприємство, спробувати продати крадену продукцію і обурюватися, коли спіймали за руку. Та де таке бачили?! Так, вкрали, але тепер хочемо вам продати, а ви – одразу перевіряти. Бездушні й злі. Цікаво, він прикидається ідіотом, вдаючи, що все в порядку речей або дійсно вважає це нормою? У другому випадку це вже явно діагноз. Таких прийнято зустрічати за одягом, а проводжати за розумом. Тобто бити двічі за одну зустріч…

Джерело: Кирилл Сазонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ