Україна і Китай підписали документ про співпрацю у низці проектів

Китайська народна республіка планує вкласти у співпрацю з Україною 7 мільярдів доларів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Відповідний документ 5 грудня підписали віце-прем’єр КНР Ма Кай та очільник українського МЕРТ Степан Кубів.

«Китай для України був і залишається стратегічним партнером. Тим більш важливими є спільні проекти у сфері торгівлі, інфраструктури, промисловості та цифрової економіки. Ініціатива КНР «Один пояс, один шлях» є тим об’єднуючим ланцюгом, який дозволить нашим країнам досягти інноваційності, процвітання та якісно нової взаємодії», – підкреслив Кубів.

За його словами, серед перспективних царин економічного співробітництва у галузі інфраструктури є реалізація проектів з розвитку портової інфраструктури України, дорожнього господарства, електрифікації залізниць і розвитку інфраструктури аеропортів.

«Китай передбачив для співпраці з Україною 7 мільярдів доларів і навіть більше, якщо будуть успішні проекти. Але треба виходити з потреб ринку, які слід акуратно оцінювати і спрямовувати спільні зусилля у ті галузі, де буде найкращий ефект і результат», – заявив Ма Кай.

Читайте: Кличко підписав угоду з китайцями про будівництво метро на Троєщину