Після італійців українські дороги добудують китайці

«Укравтодор» і китайська компанія Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd підписали контракт щодо капітального ремонту ділянок автодороги Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка, а також реалізації частини робіт, невиконаних італійською компанією Todini на ділянках дороги Київ–Харків–Довжанський. Про це повідомляє ЦТС.

У церемонії підписання договору взяли участь міністр інфраструктури України Володимир Омелян, в.о. очільника «Укравтодору» Славомир Новак, представники компанії-підрядника, Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР), а також представник посольства КНР в Україні.

За словами директора ДП «Укрдорінвест» Олени Криворучко, це перший випадок, коли в рамках проектів дорожньої галузі в Україні, що фінансуються за рахунок міжнародних фінансових організацій (МФО), працюватиме китайська компанія.

«Ми підписали два значних контракти загальною вартістю понад 90 млн доларів в рамках реалізації «Другого проекту покращення безпеки руху та стану доріг», що фінансується за рахунок Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Це перший випадок, коли китайська компанія підписала контракт на капітальний ремонт дороги в Україні в рамках проекту, що фінансується за рахунок МФО. Сподіваємося, що фінальна якість робіт буде на досить високому рівні, і всі сторони зможуть в повному обсязі виконати контрактні зобов’язання», – підкреслила чиновниця.

Читайте: Росіяни більше платитимуть за бензин, щоби Кремль будував дороги в Криму

БЕЗ КОМЕНТАРІВ