Працівники супермаркета взагалі не звертали уваги на пернатого гостя, який, очевидно, не вперше у магазині

У супермаркеті «Сільпо» на проспекті Перемоги, 87 журналіст Ярослав Жаренов помітив голуба, який спокійнісінько розгулював у торговельному залі поряд із продуктами харчування. Відповідний відеоролик він опублікував на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Очевидець помітив птаха, який повільно гуляв по залу з макаронами, цукром та печивом й звернувся до співробітників супермаркета, але ті відправили киянина до охоронця, який мав викликати адміністратора.

Охорона закладу з’явилася хвилин за 5-7, підкреслив журналіст, а весь цей час працівники зали взагалі не звертали увагу на пернатого гостя, який, очевидно, не вперше у магазині.

Але згодом вийшов якийсь хлопчина, якому адміністратор сказала «хлопнути на голуба», щоби той полетів.

Птах наостанок дав ще два кола пошани, і лише після цього залишив магазин, повідомив Ярослав Жаренов, наголосивши, що продукти, поряд з якими гуляв голуб, потім їстимуть люди.

Тільки вранці прилетів назад в Київ і одразу зіпсували мені настрій. Заходимо в "Сільпо" на пр. Перемоги 87, а там у торговому залі.. ГОЛУБ. Звичайнісінький такий, яких багато літає на вулиці. Поряд лежать і макарони, і цукор, і печиво. Звернувся до працівників залу – відправили до охоронця, який має викликати адміністратора. Викликав. Прийшов не так швидко, хвилин за 5-7, а весь цей час УСІ працівники залу взагалі не звертали увагу на такого гостя. Ну норма, чьо. Видно що не перший раз у них. Потім вийшов якийсь хлопчина, якому адміністратор сказала "хлопнути на голуба", щоб той полутів. Пташка звичайно дала ще десь два кола пошани, а лиш після того тільки покинула магазин. Я там розумію, що це "Сільпо" далеко не елітне, але блін.. це ж потім люди їсти ще будуть!!!

Posted by Yaroslav Zharyenov on Monday, September 11, 2017

Нагадаємо, нещодавно у Києві в супермаркеті «Ашан» на проспекті Ватутіна помітили мишу, яка прямо на вітрині їла призначені для продажу суші. А у «Фуршеті» на проспекті Перемоги кіт застрибнув на тумбу з відкритими сипучими продуктами і заліз в цукор. Камери зафіксували, як кішка закопувала сліди «злочину».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ