Перерахунок проведуть для жителів близько 330 столичних будинків.

Мешканці столиці отримають квитанції за опалення з неочікуваними цифрами. У жовтневих рахунках за опалення буде відображено перерахунок за минулий опалювальний сезон. Сума може бути як з позначкою «плюс» (доплата), так і «мінус» (переплата). Про це йдеться у повідомленні прес-служби ПАТ «Київенерго».

Таким чином, деякі жителі столиці муситимуть доплатити кошти за послугу з централізованого опалювання, що її вони отримали минулого року. Деякі, навпаки, заплатять менше.

Перерахунок проведуть для жителів близько 330 столичних будинків.

У «Київенерго» пояснили, що перерахунок проведуть у випадку ненадання чи надання некоректних показників квартирного лічильника за попередні періоди, або якщо власники квартирних лічильників опалення, які раніше не передали показання, повідомили фактичні показання.

А також якщо за підсумками опалювального періоду 2016/2017 роки було виявлено розбіжності з обсягами нарахувань за попередні роки.

Крім того, перерахунок проведуть, якщо розрахунковий початок періоду надання послуги з опалення не співпадає з фактичним (іноді так трапляється через відсутність доступу до підвалу, де розташований лічильник), або якщо у будинку виявили помешкань з автономним опаленням.

Також скоригують плату, якщо під час перевірки виявлено невідповідність розподілу кількості гігакалорій на нежитлові та житлові приміщення чи реальної опалювальної площі – зазначеній у проектній документації будинку.

«Щоб отримувати рахунки за фактично спожиті послуги з опалення та гарячого водопостачання слід упродовж останнього тижня кожного місяця передавати показники квартирних лічильників до «Київенерго», – підсумували у компанії.

У жовтневих рахунках за опалення буде відображено перерахунок за минулий опалювальний сезон. Сума може бути як з…

Gepostet von Київенерго am Donnerstag, 9. November 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше у «Київенерго» попередили про імовірні віялові відключення електроенергії через перевантаження або відсутність профілактики внутрішніх електромереж.

Читайте: Українці платитимуть пеню за просторочену «комуналку»