Державне агентство автомобільних доріг почало підготовку до запуску нових масштабних проектів

«Укравтодор» готується до будівництва дороги «Київ – Біла Церква», яка стане першою в Україні платною трасою. Про це написав на своїй сторінці у Facebook глава Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак.

«Якщо раніше ремонти проходили безсистемно, то зараз ми перейшли до проведення ремонтів за маршрутним принципом, що дозволило стимулювати економічний розвиток цілих регіонів країни», – зазначив директор «Укравтодору».

За словами Новака, компанія вже почала підготовку до запуску нових масштабних проектів, які фінансуватимуться за рахунок міжнародних компаній і організацій.

Нагадаємо, «Укравтодор» погодив технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної автомобільної дороги у Львові. Найближчим часом буде оголошено тендер на розробку проектної документації.

Протяжність нової об’їзної дороги становитиме 24 км. Вона матиме 4 смуги руху – по дві в кожен бік. На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій, біоперехід для міграції тварин, стоянки для легкового, автобусного та вантажного транспорту, місця для відпочинку пасажирів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ