Велосипед
Велосипед із дерева

Столичний економіст Гліб Караул почав створювати велосипеди для прогулянок із екологічного матеріалу – дерева. Власну марку назвав Karaul Bikes. Про це повідомляє rbc.ua.

Гліб обрав дерево для велосипеду, бо воно зменшує вібрацію та забезпечує плавніший рух. Киянин виготовив уже чотири екземпляри транспортного засобу. До весни планує виготовити ще декілька версій – покращений варіант прогулянкового та шосер. У подальшому планує виготовляти дитячі та жіночі велисипеди й  з електромотором.

Зазначимо, ще у студентські роки хлопець одним із небагатьох приїздив на пари екологічним видом транспорту. А от створити дерев’яний велосипед Глібу порадив друг, пояснивши, що так вийде і дешевше, і міцніше. Хлопець планував почати зі звичайного прототипу «України» на сучасний лад.

Перший екологічний велосипед він виготовив у травні 2014 року із соснового бруса. За рік вдосконалив модель, додавши більше дерев’яних елементів, та почав працювати з дубом.

Велосипед важить трохи більше за звичайний – 17 кг. Має дві передачі, ножні гальма, всередині рульової рами – металеві труби. У каретці та на кермі використовується міцний дуб. Поки що новинка коштує 1200 доларів, та розробник прагне здешевити свої вироби до 500 доларів.

Читайте: «Суворі бельгійці»: в країні запроваджують права на електричні велосипеди

БЕЗ КОМЕНТАРІВ