опалення
‪«Київенерго» розповіла, як можна зробити перерахунок за холодні батареї

У «Київенерго» розповіли, що робити, аби отримати перерахунок за холодні батареї в помешканні. Для кияни мусять написати заяву до компанії, прийняти її представника, який проведе замір температури, а також скласти акт-претензію.

На перерахунок можуть претендувати клієнти, у яких немає будинкового лічильника тепла, а температура повітря у квартирі менша за 18°С. За допомогою спеціального обладнання фахівець зробить замір температури та проведе обстеження, щоби виявити причину зниження якості теплоносія.

«Після цього представник компанії сформує акт-претензію про неналежне надання послуг. Відповідно до цього документу йому зроблять перерахунок оплати послуги опалення», – йдеться у повідомленні.

У «Київенерго» наголосили, що, згідно з постановою Кабінету міністрів, плата за опалення буде знижена на 5 відсотків за кожний градус відхилення від 18°C до 12° C у житлових приміщеннях (у наріжних кімнатах – від 20°C до 14°C).

При температурі в житлових приміщеннях нижче ніж 12°C плату за централізоване опалення не нараховують (у наріжних кімнатах – нижче ніж 14°C).

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кияни скаржились, що у їхніх квартирах +15. Тож, попри захмарні рахунки на тепло, мешканці змушені були витрачатися ще й на світло, бо кімнати гріли обігрівачами.

Читайте: Комунальні платежі залежатимуть від погоди: у столиці запроваджують «експериментальний» тариф на опалення

БЕЗ КОМЕНТАРІВ