Ввечері 17 серпня активсіти перекривали проспект Науки

Мешканцям Голосієва вдалося захистити сквер волонтерів АТО, що розташований на перетині проспекту Науки та Стратегічного шосе, від забудови. Про це повідомляє видання Тиждень.

Ввечері 17 серпня більше сотні людей зібралися біля скверу. Оскільки на вимоги активістів ніхто не відреагував, протестувальники перекрили рух проспектом Науки – пропускали лише громадський транспорт.

Згодом між представниками ініціативної групи та забудовника таки почалися перемовини. Вони тривали майже три години і скінчилися близько 22:00 перемогою киян.

Станом на 22:05 четверга рух проспектом було розблоковано. Працівники компанії-забудовника почали завантажувати бетонні блоки, що вже встигли встановити у сквері, та генератор в автомобіль.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 серпня активісти заявили, що у Голосіївському районі столиці забудовник намагався знести пам’ятник волонтерам, щоби побудувати на його місці торговельно-розважальний центр. На зеленій зоні на проспекті Науки, 22 встановили навіть кілька будівельних вагончиків, заїжджала і будівельна техніка.

На вулицю вийшли місцеві мешканці. Вони планували перекривати проспект Науки, щоби зупинити знищення скверу та зведення ТРЦ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ