На думку автора петиції, нові тарифи є економічно необґрунтованими з огляду на показники інфляції

На сайті КМДА з’явилася петиція, в якій жителі столиці просять не підвищувати ціни на проїзд в громадському транспорті. На думку автора ініціативи, нові тарифи, які набудуть чинності 15 липня, є необґрунтованими.

«Дані тарифи є економічно необґрунтованими з огляду на показники інфляції за час дії тарифів, встановлених у 2015 році. Соціальні стандарти об’єктивно погіршилися. Необхідність нового здорожчання вартості перевезень нічим не вмотивована», – наголошується в тексті.

Крім того, в петиції викладені такі вимоги:

  • не підвищувати тарифи на перевезення пасажирів і вартість проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху;
  • провести незалежний аудит КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен»;
  • притягнути до відповідальності осіб, причетних до корупційних зловживань у вказаних комунальних підприємствах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 4 липня рішення столичної влади про збільшення тарифів за проїзд у громадському транспорті Києва опублікували у муніципальній газеті «Хрещатик». Таким чином, з 15 липня вартість проїзду в київській підземці зросте до 5 гривень за поїздку, у наземному транспорті – до 4 гривень. При поповненні картки метро на 50 поїздок – кожна з них обійдеться в 4,5 гривні. Залогова вартість картки залишається без змін – 12 гривень.

Раніше в КМДА повідомляли, що проїзні квитки і поїздки, записані на пластикову картку, придбані до 15 липня, діятимуть до кінця 2017 року. Це стосується і проїзних на наземний транспорт. А жетони і квитки будуть дійсні до 31 числа поточного місяця.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ