Українці матимуть змогу в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини

Українці зможуть їздити до Туреччини за ID-картками без закордонних паспортів. Під час візиту до Анкари прем’єр-міністра Володимира Гройсмана дві країни ухвалили зміни до Угоди про умови взаємних поїздок громадян,повідомляє сайт українського уряду.

Положеннями угоди передбачається, що громадяни України та громадяни Турецької Республіки, які користуються паспортами у формі картки (ID), що містять безконтактний електронний носій, матимуть змогу в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів впродовж 180 днів.

«Реалізація положень угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів у соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах», – зазначили у Кабміні.

Також було підписано Меморандум про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Радою вищої освіти Турецької Республіки у сфері вищої освіти.

Положеннями Меморандуму передбачено створення спільних бакалаврських, магістерських та аспірантських програм у стратегічно важливих для обох країн сферах атомної енергетики, ядерної безпеки, авіаційних і космічних технологій, підтримці вивчення і викладання української та турецької мов, здійсненні програм академічного обміну тощо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ