Київська міськрада
Київська міськрада

27 січня під час засідання комісії з питань місцевого самоврядування Київської міськради запропонований фракцією партії «Свобода» проект рішення щодо припинення побратимства Києва з містами Росії було відправлено на доопрацювання. Ці дії членів комісії керівник фракції націоналістів Юрій Сиротюк назвав «класичною схемою поховання рішення».

«Вочевидь, після коментарів речника Кремля Пєскова посилено запрацювали важелі впливу і в Україні. У результаті Київ і далі зберігає побратимські відносини з Масквою, Пєтєрбургам, Волгаградам (колишній Сталінград, щоб було зрозуміліше), Махачкалой, Улан-Уде і Республікою Комі.

На жаль, рішення поховано руками представників фракцій, які називають себе демократичними, українськими та європейськими, руками членів комісії представників «Солідарності», «Самопомочі» та «Батьківщини» за присутності деяких голів фракції», – написав Сиротюк на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, як повідомляв Інформаційний Акцент, фракція «Свободи» у Київській міськраді виступила з ініціативою розірвати двосторонні угоди про «побратимські відносини» міста Києва з низкою міст і регіонів Російської Федерації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ