Суд переніс розгляд позову про оскарження перейменування проспекту Ватутіна на честь Шухевича

Петиція проти перейменування проспекту Генерала Ватутіна на честь Романа Шухевича набрала понад 10 тисяч голосів. Таким чином, її має розглянути Київська міська рада.

«1 червня 2017 року Київрада перейменувала проспект Ватутіна на проспект Шухевича. Вимагаємо залишити проспекту стару назву! Завдяки генералу Ватутіну в 1943 році Київ був звільнений від німецько-фашистських загарбників. Генерал Ватутін помер і похований в Киві – місті, яке він звільняв», – зазначає автор ініціативи.

Тепер упродовж 10 робочих днів столична влада має розглянути петицію.

Варто зазначити, що 10 липня на сайті Київської міськради зареєстрували іншу петицію, автори якої вимагають зберегти для проспекту назву імені Шухевича.

«1 червня 2017 року Київська міська рада перейменувала проспект імені радянського генерала Ватутіна на проспект борця за незалежність України генерала Шухевича. Антиукраїнські сили збирають підписи за повернення старої назви і увічнення комуністичного радянського минулого, на совісті якого мільйони загиблих українців. Захистимо свій вибір!», – йдеться у тексті.

Наразі ініціатива зібрала 51 голос. Проголосувати можна ще упродовж 79 днів.

Нагадаємо, рішенням Київради від 1 червня проспект генерала Ватутіна перейменували на проспект ім. Романа Шухевича. Втім 13 червня Окружний адмінсуд Києва призупинив процес перейменування на час розгляду позову проти зміни назви.

30 червня секретар Київради Володимир Прокопів повідомив, що рішення Київської міської ради про перейменування проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича набуло чинності.

6 липня Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову про оскарження перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича на 31 серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ