Ветерани московсько-української війни заблокували всі виходи із зали та змусили депутатів проголосувати за це рішення

16 березня 2017 року Київрада заборонила суб’єктам господарювання будь-які торгові зв’язки з державою-окупантом Росією. Під час ухвалення цього рішення, ініційованого керівником фракції ВО «Свобода» Юрієм Сиротюком, ветерани московсько-української війни заблокували всі виходи із зали та змусили депутатів інших фракцій проголосувати за це рішення. Про це повідомляє прес-служба фракції ВО «Свобода» у Київській міській раді.

«Проект рішення до відновлення територіальної цілісності та суверенітету України над всією її територією рекомендує всім підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста Києва, повністю припинити будь-яку господарську діяльність і господарські відносини з юридичними особами Російської Федерації та з будь-якими юридичними особами, які перебувають під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб РФ, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність у Києві», – йдеться у повідомленні.

Також документ рекомендує підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території Києва, у місячний термін після ухвалення цього рішення закрити всі рахунки, припинити угоди та контракти з банківськими установами, фінансовими, страховими і лізинговими компаніями, що прямо чи опосередковано пов’язані з підприємствами і особами РФ.

«Це рішення є сигналом як владі, так і суб’єктам господарювання. Ми нарешті повинні припинити цю ганьбу, коли на крові українських військових хтось заробляє гроші!», – прокоментував це рішення голова фракції ВО «Свобода» у Київраді Юрій Сиротюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ