Столичним чиновникам уже мало будівлі у центрі Києва

Київська міськдержадміністрація та Київська міськрада можуть переїхати з Хрещатика, 36 та інших приміщень у центрі столиці у бізнес-центр, що складається з двох 27-поверхових веж класу «А» на перетині проспекту Перемоги і Повітрофлотського проспекту. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на генерального директора Київського інвестиційного агентства (КІА) Олега Містюка.

«Переїзд дозволить консолідувати муніципалітет і звільнити центральну частину міста від бюрократів з можливим перепрофілюванням будівлі на Хрещатику на офіси, в тому числі, для стартапів, айтішників, малого та середнього бізнесу», – стверджує Містюк.

За його словами, переїзд тільки 26 департаментів КМДА з центру міста дозволить продати, реконструювати або здати в оренду близько 160 тисяч квадратних метрів муніципальної нерухомості в умовах зростаючого попиту на офісну нерухомість в центрі Києва.

«Нині власником недобудованого бізнес-центру є виходець із KDD Group, проект повністю закредитований державним Укрексімбанком… Ми вийшли на фінальну точку в переговорах із власником і банком щодо комерційних умов фінансування добудови будівлі. Нам не вистачає лише рішення Київради, яке дозволить підписати контракт на 370 мільйонів доларів», – підкреслив гендиректор КІА.

Крім того, він повідомив, що загальна площа нової будівлі становить 260 тисяч квадратних метрів, орендна – 179 тисяч квадратних метрів, тоді як потреби муніципалітету оцінюються в 40 тисяч квадратних метрів.

Згідно з інформацією Містюка, деякі з міністерств уже висловили бажання працювати в бізнес-центрі поза центром столиці.

Читайте: Кличко надумав збудувати вежу кругового огляду в центрі Києва