зима
29 січня у столиці середньодобова температура повітря стала найвищою за 136 років спостереженнь

Перший цьогорічний температурний рекорд зафіксовано у Києві. 29 січня у столиці середньодобова температура повітря стала найвищою за 136 років спостереженнь для цього дня. Про це повідомила прес-служба Центральної геофізичної обсерваторії.

«Середньодобова температура повторила значення 2002 року і становила 4,3 градуса тепла, а кліматична норма добової температури для цього дня відповідає 5,1 градуса морозу. Це перший температурний рекорд у столиці у цьому році», – йдеться у повідомленні.

Синоптики на п’ятницю, 29 січня, прогнозують в Києві місцями невеликий мокрий сніг та дощ.

30 січня Зна дорогах України, крім більшості західних областей, очікується ожеледиця, вночі та вранці у південних, центральних областях та в карпатському регіоні прогнозується туман.

«30 січня на дорогах країни, крім більшості західних областей, подекуди ожеледиця, вночі та вранці у південних, центральних областях та в Карпатському регіоні місцями туман, видимість 200-500 м, вдень на заході окремі пориви вітру 15-20 м/с», – йдеться у повідомленні Українського гідрометцентру.

Окрім того, 29-30 січня у високогір’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей зберігається підвищена лавинна небезпека (ІІІ ступінь).

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у грудні 2015 року в Києві зафіксували поспіль шість температурних рекордів. Про це свідчать дані спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії. «У грудні вже зафіксовані 15 температурних рекордів, а з початку року їх у столиці вже 51. 24 грудня у Києві було зафіксовано перевищення параметрів добової температури повітря для цього дня за 135 років спостереження», – йдеться в повідомленні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ