Володимир Шандра
Володимир Шандра подав у відставку

Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це 27 січня він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Учора написав заяву про звільнення за власним бажанням. На посаду керівника Київської області я прийшов 3 березня 2014 року у вкрай важкий час для всієї країни. Якщо дуже коротко підбити підсумки роботи, то станом на сьогодні Київщина зайняла третє місце в Україні за соціально-економічними показниками. До місцевих бюджетів у порівнянні з 2014 роком у 2015 році надійшло більше на 1 млрд 650 млн грн і немає жодної заборгованості по зарплаті у «бюджетників». А також відсутня заборгованість у бюджетних установах за енергоносії, чого уже не було багато років», – зазначив Шандра.

Також він додав, що близько 250 тис. господарств отримали субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

«Побудовані нові та реконструйовані старі школи та дитячі садочки. Закладений хороший фундамент для подальшого економічного майбутнього Київщини. Хочу подякувати всім, хто працював разом зі мною, а новому керівникові КОДА бажаю плідної роботи та досягнення нових результатів для розвитку Київської області», – підсумував Шандра.

Нагадаємо, Шандра був призначений головою КОДА в березні 2014 року. У 2007-2010 роках він обіймав посаду міністра з надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в уряді Юлії Тимошенко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ