Конфлікт стався ввечері 24 лютого на Татарці / Ілюстраційне фото

З’явились подробиці побиття «тітушками» киян на місці незаконної забудови на столичній Татарці.

Інцидент стався 24 лютого на незаконній забудові по вул. Отто Шмідта, 9-11 у Шевченківському районі, де зібрались активісти й місцеві мешканці.

«Ці браві тітушки кавказької зовнішності погрожували фізичною розправою кожному мешканцю. Кидали каміння в мешканців, серед яких були і жінки», – пише Олег Симороз у Facebook.

За його словами, один чоловік отримав опіки очей, а активісту ВО «Свобода» Олександру Солоньку сильно пошкодили ногу.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика.  

‼️ ОЗБРОЄННІ ТІТУШКИ НА ТАТАРЦІ Б'ЮТЬ ЛЮДЕЙ ‼️24 лютого на незаконній забудові по вул. Отто Шмідта, 9-11 у Шевченківському районі (Татарка) тітушки вчинили напад на активістів та місцевих мешканців.В результаті один чоловік отримав опіки очей, а активісту ВО «Свобода» Олександр Солонько сильно пошкодили ногу. Деталі тут: https://www.facebook.com/507354492717647/posts/2094219750697772/Ці браві тітушки кавказької зовнішності погрожували фізичною розправою кожному мешканцю. Кидали каміння в мешканців, серед яких були і жінки.Однак, вже через декілька годин після затримання, їх випустили і вони почали повертатися на місце скоєння злочину.Народний депутат Юрій Левченко та депутат Київради Святослав Кутняк підтримал місцевих мешканців і у правовій площині. Скасовували дозвільні документи для будівництва, змусили прокуратуру подати позов, аби повернути землі здобуті забудовником злочинним шляхом назад у власність міста. Зараз будь-які будівельні роботи на цьому місці є апріорі незаконними, адже немає відповідного дозволу від Міністерства культури. Кожного покидька ми запам'ятали! Постраждав наш побратим. Чекайте на відповідь!!! Ми обов'язково повернемося.#ВО_Свобода #Київ #Татарка #тітушки

Gepostet von Олег Симороз am Montag, 25. Februar 2019

«Коли мешканці, які захищають свій життєвий простір, підійшли до паркану, ці з вашого дозволу скажу, «люди», кинулися на них з газовими балонами, вогнегасниками та підручними засобами, які були під ногами. При цьому, в хід пішла і цегла, яку легко було кидати з висоти.  Працювали люди кавказької зовнішності, супроводжуючи все це мало зрозумілою лайкою ламаною російською. Погрози насильством, вбивством і сексуальною наругою. Це якщо коротко. Не перебирали. Кидали і в жінок і в людей похилого віку. При мені дошка влетіла в голову одній жінці похилого віку, але, на щастя, пройшла по дотичній. Момент кидка є на відео. Далі в хід пішли каміння і цегла. Ще було багато інтимних подробиць, але довго розповідати. Звичайні тварини.  Керував уже місцевий», – розповів Олександр Солонько.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика.  

Дошками і камінням. В жінок. Бачив я багатьох «тітушок». Але таких тварин ще не зустрічав. Коли мешканці, які захищають свій життєвий простір, підійшли до паркану, ці з вашого дозволу скажу, «люди», кинулися на них з газовими балонами, вогнегасниками та підручними засобами, які були під ногами. При цьому, в хід пішла і цегла, яку легко було кидати з висоти. Працювали люди кавказької зовнішності, супроводжуючи все це мало зрозумілою лайкою ламаною російською. Погрози насильством, вбивством і сексуальною наругою. Це якщо коротко. В безкарності впевнені, як в законі земного тяжіння. Не перебирали. Кидали і в жінок і в людей похилого віку. При мені дошка влетіла в голову одній жінці похилого віку, але на щастя пройшла по дотичній. Момент кидка є на відео.Далі в хід пішли каміння і цегла. Ще було багато інтимних подробиць, але довго розповідати. Звичайні тварини. Керував уже місцевий. Після атаки на жінок запитав про його чоловічу гідність. Відповіді не надійшло. Загалом, кримінал почуває себе на наших вулицях дуже вільно і набагато краще від законослухняних громадян. Деталі про цю історію в Шевченківському районі Києва знає місцевий депутат від «Свободи», якого чомусь затегати не вдається, але ви маєте його знати. Даю посилання на його допис по цій справі: https://www.facebook.com/s.kutniak/posts/1562880470474233?__tn__=-R

Gepostet von Олександр Солонько am Sonntag, 24. Februar 2019

Відомо, що через декілька годин після затримання, нападників відпустили і вони почали повертатися на місце скоєння злочину.

Боротьба із незаконним будівництвом на вулиці Отто Шмідта, 9-11 триває вже авно. Тут планують звести котедж, але оскільки ділянка розташована на схилі пагорба, місцеві мешканці побоюються, що будівництво негативно вплине на їхній будинок, технічний стан якого залишає бажати кращого. Крім того, буде частково знищений сквер.

Народний депутат Юрій Левченко та депутат Київради Святослав Кутняк підтримали місцевих мешканців у правовій площині. Зокрема, скасовували дозвільні документи для будівництва, змусили прокуратуру подати позов, аби повернути землі, здобуті забудовником злочинним шляхом, назад у власність міста.

Наразі будь-які будівельні роботи на цьому місці є апріорі незаконними, адже немає відповідного дозволу від Міністерства культури.

Сьогодні забудовник намагався огородити ділянку на вул. Отто Шмідта, 26-г і розпочати незаконне будівництво.Проте,…

Gepostet von Кутняк Святослав am Mittwoch, 14. Februar 2018