Гостям у костюмі гарячої води вхід на фестиваль безкоштовний

Кияни продовжують з гумором реагувати на всі проблеми і негаразди, які їм влаштовує влада. Зокрема, 24 і 25 серпня на столичному Хрещатику анонсували проведення фестивалю «Свідків гарячої води». Про це повідомляють організатори у Facebook.

«Якщо ти жертва +ИЇВ=НЕРГО и не любиш +ИЇВ=ОДОКАНАЛ, якщо у тебе немає бойлера, але є коновки і каструлі – тобі до нас», – йдеться у повідомленні.

Вхідний квиток коштуватиме «80,62 грн за один кубічний метр гарячої води».

«У костюмі гарячої води – вхід безкоштовний», – жартують організатори та обіцяють, що всі «бажаючі зможуть спалити опудало «Київенерго».

Також киянам, які з кінця квітня сидять без гарячої води, обіцяють майстер-класи: «17 способів помитися за допомогою каструлі», «Як додзвонитися в «Київенерго» у Viber через VPN», «Як розвести вогонь в однокімнатній квартирі, якщо газу у вас немає, а електрика закінчилася», «Як за зірками визначити початок опалювального сезону».

Як свідчить інформація на сторінці, 417 людей прийдуть на захід, ще 2,5 тис. зацікавились подією.

 

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше у Києво-Печереській лаврі анонсували на 5 серпня молебень за зниження цін на проїзд у громадському транспорті столиці.