12 липня сесію перервали, а засідання пересли на невизначений термін

12 липня у Київраді так і не відбулося голосування за «свободівський» проект рішення про заборону підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті столиці. Про це у Facebook повідомив депутат від ВО «Свобода» Юрій Сиротюк.

За його словами, у четвер сесію перервали, а засідання пересли на невизначений термін.

«Так вчиняють лише боягузи і мародери. Нині Київрада мала розглянути свободівський проект рішення «Про введення заборони на підвищення тарифів на міських маршрутах загального користування у м. Києві до впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду та проведення повного незалежного публічного аудиту комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київрастранс» Проте після бурхливого обговорення голосування за проект рішення так і не відбулося. Сесію невмотивовано було перервано під час розгляду питання, а засідання пересене на невизначений термін», – повідомив Сиротюк.

Депутат переконаний, що Київрада має зібратися не пізніше ранку 13 липня і «висловити свою волю щодо невмотивованого, необґрунтованого і популістського рішення щодо миттєвого двохкратного підвищення цін проїзд».

«Популістького, бо жодного раціонального економічного обгрунтування ми не почули», – наголосив Юрій Сиротюк.

Так вчиняють лише боягузи і мародериНині Київрада мала розглянути свободівський проект рішення «Про введення заборони…

Gepostet von Yuriy Syrotyuk am Donnerstag, 12. Juli 2018

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 12 липня кияни прийшли під стіни Київради на Хрещатику, 36, щоби висловити своє обурення міській владі через необґрунтоване підвищення ціни на проїзд у комунальному транспорті столиці до 8 гривень. Водночас мер Києва Віталій Кличко зігнав на акцію бюджетників метрополітену на противагу протестуючим.

У четвер у Київраді сталося кілька бійок.

Раніше столична влада анонсувала, що з 15 липня вартість разової поїздки у підземці зросте до 8 гривень, а в наземному транспорті проїзд подорожчає до 8 гривень з 14 липня.

Мер Віталій Кличко запевняє: заплановане подорожчання все одно є нижчим за собівартість. А непопулярне рішення треба ухвалити, аби уникнути транспортної кризи. Також столичний голова заявив, що влада залишає безкоштовний проїзд для пільговиків.

Депутати від ВО «Свобода» зареєстрували у Київраді проект рішення про заборону підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті столиці, поки не буде запроваджена автоматизована система обліку пасажирів.

13 червня комісія з питань транспорту, зв’язку та реклами підтримала цей проект рішення. Водночас бюджетна комісія всіляко затягує процес розгляду цього проекту рішення.