Постанова НКРЕКП встановлює тарифи для «Київтеплоенерго» на виробництво теплової енергії на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), своєю постановою 20 липня встановила тарифи для КП «Київтеплоенерго» на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті КМДА.

Таким чином, на сьогодні КП «Київтеплоенерго» має усі необхідні дозволи та ліцензії для повноцінної роботи. Міська влада сподівається, що найближчим часом буде вирішене питання укладення угоди з НАК «Нафтогаз» для стабільного постачання послуг киянам.

Відповідно до постанови НКРЕКП, із 1 серпня встановлюються тарифи:

  • на відпуск електричної енергії – 182,83 коп/кВт год;
  • на виробництво теплової енергії для надання населенню послуг із централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води – 783,09 грн/Гкал;
  • на виробництво теплової енергії для надання релігійним організаціям послуг із централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води – 476,04 грн/Гкал;
  • на виробництво теплової енергії для надання послуг із централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води установам, що фінансуються за рахунок державного і місцевих бюджетів – 1185,21 грн/Гкал;
  • на виробництво теплової енергії для потреб інших споживачів – 1184,57 грн/Гкал.

Як відомо, 1 травня 2018 року закінчився термін дії 16-річної угоди на управління тепломережами столиці КМДА з «Київенерго»,  функція теплопостачання була передана комунальному підприємству «Київтеплоенерго».

31 липня закінчується дія угоди на управління «Київенерго» ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальним заводом «Енергія». За рішенням Київради, з 1 серпня ці енергооб’єкти також переходять в управління «Київтеплоенерго».

Наразі НАК «Нафтогаз України» відмовляється підписувати контракт з КП «Київтеплоенерго» через невирішену ситуацію з боргами за газ. Через це кияни з кінця квітня сидять без гарячої води. Під загрозою опинилося і теплозабезпечення столиці загалом.