Кирило Сазонов, політолог, блогер

Історія ходить по колу. І автори цього сценарію щиро вірять, що цього разу міна вибухне, але їх не зачепить. Наївні такі, навіть шкода. Отже, Зеленський дав Саакашвілі український паспорт. Колишній президент Грузії, який скучив за великими грошима і владою, вже завтра обіцяє прилетіти. Не в Грузію чомусь, а в Україну. На нас чекає незабутнє шоу, скандали, боротьба, зрада, анекдот і абсурдна казка з елементами безумства. У двох словах це не описати, буду писати повноцінний текст.

Але якщо коротко, у форматі анонса, то це будуть казкові гастролі з жертвами. І не тільки з тими, що їх запланував Зеленський. Так свого часу Порошенко виписав Саакашвілі в Україну, дав йому паспорт і багатющу область на прокорм з прокуратурою, МВС і митницею в порту. В якості оплати за те, що Саакашвілі буде мочити Яценюка. І Коломойського теж – а то починає брати на себе занадто багато. І Авакова – теж насторожує. І Саакашвілі мочив самозабутньо. А потім прийшла пора платити, і думки розійшлися. Порошенко вважав, що посади губернатора і постів в прокуратурі і МВС області для соратників досить. А Михайло Ніколозович хотів крісло прем’єра і фракцію для своїх в Раді. Був посланий і став мочити Порошенка. Сьогодні його знову привозить в Україну Зеленський. З тими ж завданнями. Можна передбачити фінал? Легко!

Вишенька на торті – цитата Саакашвілі в кризовому медіацентрі від 2016 року. Сьогодні на тлі апетитів Коломойського, які вже лякають самого Зеленського, звучить знову актуально. Цитую: «Два дні тому Коломойському з Адміністрації президента сказали: хочеш зберегти банк – атакуй Саакашвілі. Але це загрожує іграми з вкладниками. Ось коли ми прийдемо до влади, ми цих вкладників захистимо, цей банк хворий, буде націоналізований, а його власник сяде до в’язниці. Коли ми будемо при владі. Щоби ніхто не сумнівався. Коломойський буде сидіти, і жодна Швейцарія його не врятує. При моїх зв’язках такого, як він, я дістану і зі Швейцарії, і з Малайзії».

Ігоре Валерійовичу, ви перший в списку мішеней для цього бультер’єра. Юлія Володимирівна – друга. Порошенко не цікавий Зеленському, він переможений і поки не виглядає загрозою. Але хто ж стане третьою жертвою, коли Коломойський і Тимошенко отримають свою порцію від торпеди-Саакашвілі? Коли войовничий гість захоче отримати гідну оплату щонайменше у вигляді крісла прем’єра. Хто б це міг бути? Володимире Олександровичу, ви не здогадуєтеся? Думай…ТЕ. А якщо сумніваєтеся – тоді запитайте у Петра Олексійовича, він теж нацьковував Саакашвілі на ворогів в перший час.

Джерело: Кирилл Сазонов