Черновецький переконаний: справа проти нього є помстою Луценка

Колишній мер Києва Леонід Черновецький зреагував на отримане повідомлення від Генпрокуратури України про підозру у скоєнні злочину. Він переконаний, що це – особиста помста генпрокурора Юрія Луценка. Про це екс-мер Києва написав у Facebook.

«Луценко – мстивий негідник, п’яниця і корупціонер, і мстить мені за те, що на засіданні РНБО (2008 року – ред.) заявив у присутності всього Кабінету Міністрів і президента, що він вимагає землю у мерів міст України і потім за хабарі віддає її бізнесменам», – зазначив Черновецький.

Він додав, що після цих слів Луценко «несподівано підбіг і кілька разів ударив». Черновецький зазначив, що відмовився писати тоді заяву на Луценка.

«Я – не Луценко! Кримінальної справи проти нього не порушував, йому вистачило розкрадання в МВС, за що його потім посадили у в’язницю. Навіщо мені було додавати п’яниці проблем? Я не мстива людина», – переконує скандальний політик.

Він також запевнив, що в історії кримінального права «іще не було випадку, щоб за підписання рішення колегіального органу в «інтересах невстановлених осіб» мера притягали до суду».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ