При цьому у 2016 році заробітна плата Льовочкіної як народного депутата склала 77 тисяч гривень

Нардеп від «Опозиційного блоку» Юлія Льовочкіна задекларувала 14 земельних ділянок в Україні та Франції, маєтки в Конча-Заспі та близько 65 компаній. Про це свідчить її декларація за 2016 рік, передає Українська правда.

11 земельних ділянок, що належать Льовочкіній, розташовані в Україні (10 земельних ділянок елітної землі в Козині Обухівського району (Конча-Заспа) під Києвом, одна ділянка – у Гнідині під Києвом та ще три – у Франції. Водночас власниками французької землі є компанії Glorietta Investments та SCI Villa Saint Michel, кінцевим бенефіціаром яких є Льовочкіна.

Крім того у Козині вона володіє трьома маєтками: 862, 460 та 5896,5 квадратних метрів відповідно.

Також на SCI Villa Saint Michel зареєстровано житловий будинок – реконструкція у Франції 361,48 квадратних метрів, ще один будинок теж у Франції площею 1055,95 квадратів – на Glorietta Investments та апартаменти понад 330 квадратів у Греції – на компанію TAVISTAR INVESTMENTS LIMITED, кінцевим бенефіціаром якої також є Льовочкіна. Крім того, у Києві у депутата є дві квартири (68,7 квадратних метрів та 63,4).

Загалом вона є кінцевим бенефіціаром близько 65 компаній, серед яких «Закарпаттяобленерго», ТОВ «Енергетична Україна ТВ», компанії на Сейшелах, Кіпрі, Данії, Франції Австрії, Віргінських островах тощо.

В «Ощадбанку» Льовочкіна тримає близько 15 тисяч доларів. В цьому ж банку у неї 710 гривень, ще 1,25 млн. доларів вона тримає на рахунку свого ж банку «Кліринговий дім».

Готівкою у Льовочкіної є 13 тисяч доларів, 33 тисячі євро та 2,74 мільйонів гривень.

5 мільйонів доларів депутат позичила у компанії TAVISTAR INVESTMENTS LIMITED, бенефіціаром якої вона і є. У своєї матері Євгенії Льовочкіної депутатка позичила вісім мільйонів гривень.

При цьому 2016 року заробітна плата Льовочкіної як нардепа склала 77 тисяч гривень, ще 169, 87 тисяч гривень – кошти, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, а 2,5 млн вона отримала від продажу рухомого майна.

Крім того, вона задекларувала золоті годинники з камінням, дві шуби, багато коштовностей різних відомих брендів та колекцію живопису та ікон – всього 29 предметів.

Апетити на авто у Льовочкіної дещо скромніші, ніж на землю: вона задекларувала три авто: Mercedes Benz, LEXUS та LAND ROVER. За її словами, найдорожча автівка – LAND ROVER – коштує 2,5 млн. гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ