Шахтарі пікетують Львівську ОДА
Шахтарі пікетують Львівську ОДА

Знову неспокійно біля Львівської ОДА. Шахтарі ДП «Львіввугілля» знову пікетують адміністрацію. Їхні вимоги не змінились – виплати заборгованостей із заробітної платні за листопад та грудень 2015 року, передає УНН.

Наразі біля стін ЛОДА перебуває близько двохсот пікетувальників. Планується, що до обіду приїдуть ще два автобуси гірників.

Шахтарі вимагають зустрічі з головою ЛОДА Олегом Синюткою. Разом із шахтарями біля стін адміністрації перебуває і нардеп Володимир Парасюк.

9e2cfa5991c820653ab3cf7f5ae8b91ecaba20e320 січня в ЛОДА повідомили, що Кабмін виділив кошти на зарплату гірникам ДП «Львіввугілля». 21 січня гроші мали б надійти на картки шахтарів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 12 січня шахтарі шахти «Степова» перекрили рух транспорту у селі Смереків Львівській області на автодорозі Львів – Рава-Руська. Близько 300 осіб безперервно рухаються пішохідним переходом і не пропускають автівки.

Акція шахтарів є безстроковою. За інформацією голови профспілки гірників Михайла Волинця, борг перед співробітниками «Львіввугілля» за листопад 2015 року сягає 5,8 млн. грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ