Львівські активісти виступили проти російської служби таксі у місті

Представники «Правого сектора», «Варти-1» і низки інших організацій вимагають припинити роботу російського онлайн-сервісу таксі у Львові. Про це пише Zaxid.net.

25 лютого активісти низки організацій у Львові вийшли на акції проти «Яндекс.Таксі»  і закликали російську фірму припинити роботу у Львові, щоб уникнути конфліктів із «невідомими патріотами».

Керівник «Правого сектору Львівщини» Тарас Бобанич («Хамер») заявив, що до 00:00 25 лютого представники компанії мають покинути територію Львівської області.

Під час неї автомобілі «Яндекс.Таксі» обклеїли написами «Я працюю на окупанта», а самим працівникам і керівництву компанії поставили ультиматум.

«Активісти замовили 8 автомобілів у «Яндекс.Таксі» з різних куточків міста, а кінцевою точкою була парковка біля «Арсену» на вул. Науковій. Там рух автомобілів був заблокований активістами, які попросили викликати на місце події своє керівництво. Прочекавши півтори години, отримавши відмову керівництва «Яндекс.Таксі», активісти виступили зі спільною заявою», – повідомив активіст «Варти-1» Андрій Романчак.

Крім того, на Youtube-каналі депутата Львівської міськради Ігоря Зінкевича опублікували відео з ультиматумом «Яндекс.Таксі».

«Для нас це не бізнес, це гроші тих людей, з якими ми воюємо. Ми не хочемо допустити ще одну російську фірму на український ринок. Ми хочемо зупинити це зараз. І тому ми просимо водіїв «Яндекс.Таксі» послухати нас. Оскільки ви не хотіли йти з нами на діалог, то ми виставляємо ультиматум. У нашому місті ми не хочемо, щоб ви працювали і заробляли гроші. Ми знімаємо з себе відповідальність за будь-які дії невідомих нам патріотів, які після 00:00 можуть якось не витримати і проявити агресію відносно ваших працівників і вашої компанії», – підкреслив Андрій Романчак.

У «Яндекс.Таксі» поки не відреагували на цей інцидент.

Згідно з інформацією патрульної поліції, акція проти компанії пройшла мирно і без сутичок.

Зазначимо, що «Яндекс.Таксі» вийшов на львівський ринок минулого тижня. За кілька днів після початку роботи компанії мер Львова Андрій Садовий поскаржився на незаконну рекламу «Яндекс.Таксі» та повідомив, що мерія звернулася в Укртрансбезпеки з проханням перевірити законність роботи фірми у місті.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ