Начальник штабу «Національного корпусу» Львівщини Святослав Сірий заявив, що люди пришли до облради через невиконання вимог маніфесту

Близько сотні молодиків у футболках «Сокола» та «Національного корпусу» увірвались до сесійної зали Львівської обласної ради. Вони кидали димові шашки, вигукували націоналістичні гасла. В роботі сесії оголосили перерву, повідомляє ZIK.

Начальник штабу «Національного корпусу» Львівщини Святослав Сірий заявив, що люди пришли до облради через невиконання вимог.

«Ми звернулися до обласної ради з проханням підтримати чотири основні вимоги маніфесту: амністію патріотів, продовження земельного мораторію, націоналізацію російського капіталу. Ми домовились, що буде поставлено це питання до 13.00. О 13.00 воно не було проголосовано. Ми захотіли зайти всередину приміщення. Ми зайшли, щоб пояснити, що це є національні інтереси. Якщо вони нас підтримають і підтвердять, це піде до президента», – повідомив Сірий.

За його словами, серед активістів є представники з інших регіонів.

«Є наші побратими, по декілька чоловіків з інших областей – ініціативні групи «Національного корпусу», «Національної дружини». Вони приїхали до нас в гості на декілька днів, а так склалося, що потрапили під акцію», – сказав представник «Нацкорпусу».

З його слів, димові шашки у залі кидали «невідомі активісти».

Наразі представники націоналістичного угруповання розбрелися по усіх коридорах, розібрали харчі із буфету у холі. Спілкуватися із журналістами відмовляються, пише агентство.

Депутат міської ради від «Свободи» Любомир Мельничук повідомив, що активісти не планують залишати приміщення доки не буде проголосоване рішення про підтримку маніфесту націоналістичних сил до влади.

З його слів, ситуація сьогодні «від самого початку була під контролем». Наразі націоналісти очікують рішення керівників фракції Львівської облради щодо своїх вимог.

Керівництво облради готує прес-конференцію щодо сьогоднішніх подій.

Речник поліції Львівщини Світлана Добровольська повідомила, що на місці подій присутній заступник начальника поліції Львівської області. Вирішується питання про порушення кримінального провадження за ст. 296 (Хуліганство) ККУ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ