Викладачі Львівської політехніки пропонують назвати заклад на честь Степана Бандери

Група викладачів кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка» запропонувала надати вишу ім’я Степана Бандери. Про це пише ZIK.

Як підкреслили автори ідеї, Степан Бандера був найвидатнішим українським історичним діячем з усіх, які перебували в стінах вишу – він навчався там у 1928–1933 роках, опановуючи фах агронома на сільськогосподарському факультеті.

«По-друге, він – символ української нації, національний герой, взірець мужності й звитяги в боротьбі за незалежну Українську державу. Для нас, працівників і студентів Львівської політехніки, є великою честю й гордістю ходити тими самими коридорами, сидіти в тих самих аудиторіях, де колись ходив і сидів Провідник української нації», – пояснили викладачі.

Що ж стосується інших видатних українських науковців і педагогів, які працювали у Львівській політехніці в різні часи, то їхніми іменами пропонується називати інститути й кафедри університету. Наприклад, на честь Івана Левинського пропонують назвати Інститут архітектури, Євгена Перхоровича – Інститут механіки, Юліана Гірняка – Інститут хімії тощо.

Читайте: Петро Олещук: Причиною поляризації українського суспільства є не Шухевич або Бандера, а російська агресія

БЕЗ КОМЕНТАРІВ