Лариса Ніцой, письменниця

Ааааааа! Ааааааа! Шо сі стало, людииии )))) «Розетка» зробила мій день. Телефоную в «Розетку». Колись російськомовна «Розетка» – скільки написано листів про їхні табло російською в торговій залі. Колись російськомовна «Розетка» – скільки написано листів про їхній сайт тільки російською. Колись російськомовна «Розетка» сьогодні має додаток на телефон тільки українською мовою. Колись російськомовна «Розетка» має сьогодні телефонних операторів українською мовою за ЗАМОВЧУВАННЯМ…

Спочатку мені прийшло повідомлення українською мовою, мовляв, оператор зі мною зв’яжеться.

Потім телефонує оператор з уточненнями і ПЕРШИЙ каже:
– Вітаю!
Розмовляє українською. Подумала, що випадковість. Повезло.

Через 10 хвилин набираю «Розетку» сама і інший оператор знову мені каже в трубку:
– Доброго дня!

Вкотре за день? Здивувалася такому везінню.

Після розмови не витримую, питаю:
– Скажіть, у Вас там якась галочка стоїть, що Ви зі мною українською говорите?

– Не зрозумів, – відповідає оператор.

Пояснюю:

– «Розетка» зі мною сьогодні розмовляє виключно українською мовою. Не на моє прохання. САМА! У Вас якась позначка стоїть в базі, що цього клієнта треба обслуговувати українською?

Відповідь приголомшила.
– Ми з усіма розмовляємо українською. На російську переходимо тільки тоді, коли клієнт не розуміє.

Подякувала.

Перший мій лист їм був написаний років 5 тому. Знаю, що писала не тільки я. Після 2 років писанини поміняли табло в залі. Потім була писанина про обслуговування та тролінг бейжів «Дима». Потім про сайт, який не мав української версії.

А потім я плюнула й пішла. Ну, скільки можна? Я була активним клієнтом. Я пішла з «Розетки». Не буду купувати. Хряпнула дверима на знак протесту, залишивши купу дописів про мову в книзі скарг. Сьогодні забрела випадково –і отримала УКРАЇНСЬКЕ обслуговування ЗА ЗАМОВЧУВАННЯМ.

Розчулилася. От вона, Україна. От вона, наша робота. От він, результат. Не тільки від влади і законів це залежить. У першу чергу від нас.

А за розчуленням прийшло усвідомлення. Влада цього боїться. Тому й виписує такі толерантні закони на догоду мовам меншин, тулить їх куди й не треба, щоб якось зупинити український процес. Щоб законсервувати. Щоб лишити, як є. Щоб заморозити.

Не вийде! Ми збудуємо українську україну й без неї. Так, це буде повільніше, ніж було б за її підтримки. Так, це буде довше, ніж з потрібними законами. Але ми її збудуємо. А влада потім примажеться, як завжди. Потім ухвалить потрібні закони, постфактум.

Тож, українці, активізуймося. ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ ВІД НАС.

А в «Розетку» я повернулася. Завантажила на телефон україномовний додаток.

П.С. Зателефонуйте і Ви 044 537 02 22 і заваліть їх купою подяк, що обслуговують українською)) ми ж не тільки критикуємо. Ми й хвалимо. Правда?

Джерело: Larysa Nitsoi

7 КОМЕНТАРІ

  1. Это Розетка сделала только для кастрюлеголовых деб*лов, типа этой Ницой…

    Всё-таки счастье, что они уже заканчиваются…

    • кароче саси хуй сваево хуйла и жри ево говно лапатами . ето и есть твая стабильнасць

  2. больной человек…. никто не читает её бредовые книжонки-решила нацистскими лозунгами о себе напомнить, мразь…

    • практически дословно изложили мою мысль. ипанутая тетка, нечего больше ей делать))) 5 лет писать.. а со мной говорят исключительно по-русски, уважают клиента потому что. вот и все дела.

Comments are closed.