Лариса Ніцой, письменниця

Повернулася моя мама з військового госпіталю. Є в них така послуга, можна платно обстежуватися невійськовим. Моя мама, хоч і «штацька», але ще той політрук )) Поспілкувалася з військовими дідусями. Ті свого часу служили в росії, в радянських військах. Поїздили по Союзу. По Німеччинах. Круті дідусики. Досі підтягнуті, випрасувані. Відчувається виховання і виправка: «Добрий день, будь ласка, смачного». Приїхала мама – розповідає взахльоб: «Я думала, якщо вони в росії служили, якщо вони радянські офіцери, то там несусвітній совок у головах. Ні! Вони такі речі розповідають! Вони такі розумні! Вони такі начитані! Вони такими фактами апелюють! Вони розмовляють хто російською, хто українською, але такі патріоти! Прийдемо в їдальню. Всі вже давно порозходяться, а ми зберемося, і говоримо, говоримо. Як вони за Україну вболівають! Слухаю їх, і відчуваю як моя душа отак аж піднімається, піднімається!».

Питаю в мами:
– Ти сказала їм, що вони класні?
– Сказала!

Викладаю основні тези наших відставних дідусиків:

– Де ми тільки не служили: на Уралі, Сахаліні, Афгані, в Москві, Пітері, Германії – ніколи не будуть нам росіяни братами. Ніколи! Вони завжди були ворогами. Завжди. За першої ж нагоди встромляли ножа в спину. Це орда, яка все знищує на своєму шляху.

– Що кажете? Знайомий ветеран в денеері хвалиться, що там класно? Бо зарплату від росії отримує і пенсію від України? Ну, й дурень ваш знайомий.

– Чи в нас на Сході громадянський конфлікт? Свої своїх стріляють? Ні. Ні. Ні. На сході російські військові Є! Вони там є. Крапка.

– При владі – слабаки. Президент повинен був назвати все своїми словами – ВІЙНА і оголосити на сході військовий стан.

– До Верховної Ради дорвалася шпана. Порожні голови. Ми б на їх місці вже давно порядок навели.

– Землю продавати не можна. Це останнє, що залишилося в українського народу.

Отака от «пенсія».

Джерело: Larysa Nitsoi

1 КОМЕНТАР

  1. Правильні – українські дідусі і розумну людину кругом пальця не обведеш . А те які насправді ці ,,братья – словяни,, добре відчуваєш коли несеш щось важке ,чи в критичній ситуації.

Comments are closed.