Лариса Ніцой, письменниця

Сьогодні багато кандидатів у президенти знімають свіженьке відео, щоби показати себе у найкращому світлі. Але мені ці відео не цікаві.

Мене цікавить інше, чим жив кандидат, поки ще не знав, що буде кандидатом.

Хтось каже, що йому невідомо про Кошулинського. Невідомо, коли це він був віце-спікером? Коли це він керував державою? А керував, під час Майдану. Кажуть, що їм невідомо, про його історичну заслугу, коли вся влада втекла (президент, прем’єр, міністри, частина депутатів), залишивши країну напризволяще – єдиним легітимним найвищим посадовцем в країні лишився заступник Голови ВРУ Кошулинський (голова ВРУ теж утік). Саме Кошулинський забезпечив законний перехід влади, і цей перехід (а не переворот), і нашу революцію, визнав увесь світ, крім путіна.

Для мене це відео цінне тим, що на ньому Кошулинський ще не знає, що буде Майдан. Ще не знає, що буде носити на Хрещатику, пригинаючись під кулями, убитих і поранених майданівців. Ще не знає, що буде війна. Ще не знає, що він з високого крісла піде в окопи звичайним сержантом, і ще не знає, що таке АТО. Він ще не знає, що повернеться, і буде кандидатом у президенти.

Чим живе ТОЙ Кошулинський? Який він?

Коли ще не треба притворятися перед камерою для майбутніх президентських виборів.

РУСЛАН КОШУЛИНСЬКИЙ – УКРАЇНЕЦЬ У ВЛАДІ."В кабінетах", 2013 р.P.S. Як був простим, щирим, без "понтів", так і залишився. Зірочку не схопив. Гідний, одним словом!

Gepostet von Олександр Аронець am Mittwoch, 6. Februar 2019

Джерело: Larysa Nitsoi