Лариса Ніцой, письменниця

Вчора в українських ЗМІ пролетіла «новина». Росіяни на знак дружби з українцями співають «Ніч яка місячна». Ще ж і слова які наші ЗМІ підібрали «зал вибухнув оваціями», «на знак дружби між народами».

Ах-ах, як зворушливо. Плачте, українці, від розчулення.

Почнімо з того, що цьому співанню вже три роки (грудень 2016, Іркутськ) і «новина» вже протрухла від давності.

Цікава мета такого витягування на світ божий нафталіну і подача його для українців як новини. Хоча ні, не цікава. Все зрозуміло, новий витОк привчання до «братерства» шляхом нав’язування українцям амнезії «нічєво нє било» або ж «ми вас нємножко пострєлялі, а тєпєрь вмєстє спайом, вам панравіцца».

Хочу запитати ні, НЕ в ЗМІ. З нашими ЗМІ мені давно все зрозуміло. Бездумні, бездушні, зманкуртілі заробітчани. Не всі, але переважно. Які виховують з українців таких самих бездумних.

Хочу спитати в українців. Ви ковтнули це лайно з піснею чи запитали:

НА ЗНАК ДРУЖБИ, КОЛИ ВИДАСТЕ УБИВЦЬ НАШОГО ШКОЛЯРИКА Степана Чубенка з Краматорська, якого катували три дні за те, що мав на рюкзачку жовто-блакитну стрічку, три дні мучили, а потім убили трьома пострілами і втекли в рашу, де й переховуються. НА ЗНАК ДРУЖБИ, КОЛИ видасте вбивць? Або коли примусите свою російську владу видати Україні, на знак дружби, убивць, яких переховуєте у своїй країні? Коли віддасте нам наших політичних в’язнів на знак дружби? Коли….

Українці, принаймні в себе ви це запитали?

«Новину» читайте тут https://znaj.ua/…/251606-u-rosiji-zazvuchala-ukrajinska-pis…

Цю ж саму новину трьохрічної давнини дивіться тут https://znaj.ua/…/251606-u-rosiji-zazvuchala-ukrajinska-pis…

Джерело: Лариса Ніцой