Лариса Ніцой, письменниця

Трагікомедія. Дійові особи: Разумков, Геращенко, Рабіновічь.

Засідання робочої групи майбутньої ВРУ. Веде Разумков.

Українофоб Рабіновічь розмовляє московитською.

Геращенко робить зауваження, що діє закон про мову, тому, Рабіновічь, говори українською.

Геращенко! Ви що, не знаєте про що ви ухвалили мовний закон? ВАШИМ законом не передбачено, що нардепи повинні говорити українською. Ви, Геращенко, своїм голосуванням особисто, персонально, своїм пальчиком натиснувши кнопку, дозволили Рабіновичу говорити московитською!

Отже, не знає про що голосувала. Каже, що згідно з законом про мову Рабіновічь повинен говорити українською.

«Батьківщина» при цьому позіхає.
«Голосу» взагалі не чути.
Всім, крім Геращенко, пофіг.

І тут українофоб Рабіновічь в суцільному словесному московитському проносі справедливо зауважує, що в тому законі, що БПП і Геращенко ухвалили, немає народних депутатів, тому він, згідно з порошенківським розхваленим законом може говорити як завгодно.

Геращенко затинається.

Разумков. Разумков! Разумков !!! Каже. Є Закон про регламент. В цьому законі сказано, що засідання ВРУ проводяться українською мовою, тому він просить усіх дотримуватися законів. (До цієї теми повернуться тричі)

Українофоб Рабіновічь продовжує сваритися.

Геращенко хапається за рятівну соломинку, яку підкинув Разумков – за закон про регламент ВРУ.

Геращенко! Хапайся за Закон про мову. Що? Не допомагає? Уявляєте, пані Геращенко, людям у магазині цей закон теж не допоміг. Юристи сказали, щоб потерпілі зверталася до служби захисту споживачів, як і раніше це робили, а не до закону про мову.

Так от, і хотілося б похвалити пані Геращенко, що одна проти всіх не змовчала, поки «Батьківщина» і «Голос» мух ловили. Так замість похвалити, хочеться усіх носом натовкти, що ви там понаухвалювали. Головне, попіарилися на мові – куш зірвали у вигляді голосів на наступну Верховну Раду. А те, що Закон не працює? Ну, будете тепер борцунами для своїх виборців. Бо якби закон працював, не треба було б боротися. Які б ви були борцуни, правда?

Борітеся пані Геращенко. Спочатку дружно створили перешкоду, а тепер її долатимете. Не мовчіть, як інші.

Та все ж похвалю. Похвалю Разумкова. Я вмію критикувати, але й хвалити теж умію. Хвалю. Прошу його надалі дотримуватися Законів.


Повне відео дивіться за посиланням. Якщо у вас не задвоїться в очах від постійного смикання Рабіновічя. От одразу видно, людина прийшла робити провокації. Подивіться на рухи всіх присутніх і цього відбірного українофоба.

Джерело: Лариса Ніцой