Лариса Ніцой, письменниця

В оцьому місці суцільна нецензурна лексика. Вдих-видих. Кажете, ця влада хороша. Ну, де ж вона хороша? Де?!!! Хочеться криком кричати.

Порошенко.
Гройсман.
Кириленко.
Гриневич.
Парубій.
Княжицький.
Співаковський.
Керівники парламентських фракцій.

Ви винні в тому, що сьогодні сталося.

Сьогодні (13 березня, – ред.) уряд Гройсмана затвердив Законопроект про загальну середню освіту, презентований Гриневич, і цей законопроект буде поданий на схвалення до ВРУ. Господи, я ще сподівалася, що ця влада схаменеться.

Законопроект про загальну середню освіту утверджує в школах з 1 по 11 клас такі норми, коли мови меншин у школі більше, ніж державної мови.

  1. Навчання мовою меншин сумарно з 1 по 11 клас – 73% від загального обсягу.
  2. Навчання кримсько-татарською мовою – 100% від загального обсягу зі знанням української мови.

Що. Ви. ВСІ. РОБИТЕ?

Порошенко.
Гройсман.
Кириленко.
Гриневич.
Парубій.
Княжицький.
Співаковський.
Керівники фракцій.

Ви всі – співучасники злочину проти України. Ви всі винні, бо це ви підтримали Гриневич і НАВЧАННЯ МОВАМИ МЕНШИН 1) у законі про освіту, 2) і зараз підтримуєте НАВЧАННЯ МОВАМИ МЕНШИН у законопроекті про мову, який розглядається у ВРУ. 3) тепер ще й законопроект про середню освіту. Це ваше потурання породило цей законопроект і такі норми. Це ваша спільна політика і УЗГОДЖЕНІ ДІЇ.

Я ж вас попереджала, я ж вас просила, яж до вас стукала, я ж вам пояснювала – чим закінчаться ваші ігри. Чому ж ви такі СЛІПІ і ГЛУХІ?

Ми вже мали школи на сході і в Криму, у яких мови меншин було більше, ніж державної мови. МИ сьогодні ВИГРІБАЄМО цю помилку ціною тисяч життів. Що ж ви робите! Ви знову це закладаєте!

Вітаю Вас з дупою, українці. Голосуйте далі за цю владу і цих політиків. Вони вас спасуть.

Джерело: Larysa Nitsoi