Лариса Волошина, блоґер

Є в інтерв’ю один момент, на який варто звернути увагу. Передусім президенту Володимиру Зеленському та тим людям, яким він дорогий як пам’ять. Медведчук сказав, що, будучи лідером другої за рейтингами політичної сили, він не готовий просто відсиджуватися в президії Верховної Ради. Що це він вже проходив і пост віце-спікера його не цікавить. Так ось, Володимиру Олександровичу необхідно терміново з’ясувати, чи не розглядає для себе пан Медведчук посаду спікера парламенту як єдино прийнятну. А потім прочитати Конституцію і уточнити, хто в Україні виконує обов’язки президента у разі недієздатності, смерті або усунення від влади першої особи.

Промови представника Путіна в Україні необхідно читати як сигнальні коди. А для цього треба хоча б знати конституційну абетку. З чим у нової команди великі проблеми. А також заглибитися в недавню українську історію. З чим у Зеленського ще гірше. Висновок з усього цього напрошується тільки один – новому президенту і його молодій команді життєво необхідно перестати сприймати Україну та її боротьбу за незалежність від колишньої метрополії через призму скетчів «95 кварталу». Тому що люди, які «знають більше, ніж говорять», і навіть більше, ніж показують натяками, повертаються у владу.

Есть в интервью один момент, на который стоит обратить внимание. В первую очередь президенту Владимиру Зеленскому и тем…

Gepostet von Лариса Волошина am Mittwoch, 19. Juni 2019

Джерело: Лариса Волошина