Лариса Волошина, блоґер

Секретар міськради Борисполя Ярослав Годунок, якого вчора президент випхав, як якогось холопа із зали засідать, передумав подавати до суду. «Через те що інцидент використали проросійські сили і телеканали, і намагаються зробити із цього провокацію, тому я вийшов в ефір. Я один із тих, хто закликав голосувати за нашого президента», – сказав Годунок у відео, опублікованому вночі. До речі, чому вночі?

За словами міського депутата, цар не винен. То все погані бояри. «Оточення Зеленського подало неправдиву інформацію». «Це невелике непорозуміння, яке завтра минеться», – підкреслив Годунок. Дісталося також Порошенку й проукраїнським ЗМІ, які були поставлені в один ряд з російськими пропагандистами та реваншистами.

Ну що ж. З цього приводу у мене є дві історії. Про попаду «Закрий очі і думай про Англію», яку королева Вікторія нібито дала дочці у першу шлюбну ніч. Цікаво, про що має думати міський депутат чи чиновник, щоб виконання його посадових обов‘язків в присутності президента, не здавалися йому зґвалтуванням самоврядування у збоченій формі?

А друга історія, про юного Володю Путіна, портрет якого депутати міста Пенза ще в кінці 90-х – початку 2000-х років вирішили помістити на прапор міста, прибравши звідти лік Христа. Ще ніхто не знав, що новопризначений лідер Росії затримається на посаді на довгі двадцять років. Ще нема вбитого Нємцова, розтрощеної Грузії, палаючої України. А ці прекрасні люди збирають раду, щоб утвердити новий прапор міста і зробити вічно живим символом віри нового президента. Юний Володя тоді теж демонстрував маскулійність в дуже специфічній хамській манері.

Цікава паралель, чи не так? От тільки я не пам‘ятаю «Мочити в сортирах» було до канонізації вождя пєнзенськими міськими депутатами, чи вже після.

Джерело: Лариса Волошина