Лариса Волошина, блоґер

Держава – це не тільки стягнення податків з підприємств, але і контроль над виконанням законів. Контролюючі органи повинні мати можливість проконтролювати умови роботи українців і виплату їм зарплати, що неможливо зробити, якщо підприємства знаходяться на окупованій території. Неможливо говорити, що в одній частині країни будуть встановлені справедливість і захист прав власника, а в інший «зняття блокади» для захоплених земель і вкрадених підприємств. Це означає, що держава відмовляється від правових принципів на всій своїй території. Схоже, що президент Зеленський так прагне виконати свої передвиборні обіцянки, що не помічає, як починає з їхнього порушення.

Зняття блокади з окупованих районів Донецької та Луганської областей, так само як відмова від оборони підконтрольних територій, не може сприяти відновленню миру в країні хоча б тому, що несе в собі нехтування фундаментальними правами громадян України.

У що перетворилося життя там, де армія не наважилася зустріти вогнем ворога, можна простежити за долею кримчан і жителів окупованого Донбасу.

Джерело: Лариса Волошина