Ялинки
Утилізація ялинок

Мешканців Латвії дисциплінують: у країні заборонено залишати новорічні ялинки біля сміттєвих баків. Виняток становлять окремі випадки, коли компанія, яка обслуговує контейнери, встановлює конкретні дні для збору таких відходів, пише delfi.

Ялинки, які розділяють на частини, відправляють на полігон, де їх перетворюють на біогаз, який піде на виробництво електрики та вирощування помідорів.

Цілі деревця теж стануть у нагоді: глицю з гілок використовують для утеплення троянд. Решту пускають на виробництво теплової енергії.

Загалом же латвійці можуть безкоштовно здати ялинку під час спеціального свята. У столиці та в інших містах Латвії кілька років поспіль організовують прощання з новорічними красунями. У Латвії правильно утилізують і міські ялинки. Так, приміром, головна ялинка Валмієри піде на дрова для малозабезпеченої сім’ї з двома дітьми.

Ризька ялинка вже кілька років поспіль опалює приміщення Болдерайської бібліотеки. Загалом після новорічних свят близько 250 тисяч ялинок відправляються на смітник.

Читайте: Італійський чиновник-«естет» угледів у новорічній ялинці фалічний символ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ