Сєргєй Лавров уже традиційно згадав про “Правий сектор” у своєму виступі

Під час виступу на Мюнхенській конференції з питань безпеки міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров не обійшовся без того, щоб не згадати про всюдисущий «Правий сектор». Про це пише 24.

Спочатку у рамках свого виступу Лавров дорікнув західним журналістам за те, що вони, нібито, недостатньо висвітлюють те, що відбувається вздовж лінії фронту на Донбасі на підконтрольній Україні території.

Щоправда, путінський міністр похвалив російські пропагандистські ЗМІ, які, за його словами, не втомлюються висвітлювати буквально все, що відбувається на окупованих територіях.

За його словами, нещодавно він читав доповідь якогось міжнародного інституту стратегічних досліджень і після цього, буцімто, бачив повідомлення журналістів Washington Post, які, за його словами, побували на лінії розмежування на Донбасі і написали, що «насильство на Донбасі провокують добровольчі батальйони».

Уже фактично традиційно Лавров у своєму виступі згадав про грізний «Правий сектор».

Нібито цитуючи матеріал американського видання Лавров сказав:

«Там воюють тисячі непідконтрольних Києву ультранаціоналістів із «Правого сектора». Далі вони зробили такий висновок, (журналісти Washington Post – ред.) що Києву, напевно вигідно, щоб озброєні та озлоблені радикали залишались на лінії зіткнення на Донбасі, а не влаштували в столиці новий Майдан».

Крім того, російський посадовець згадав і про якихось вигаданих неонацистів іноземців, на яких також «заплющують очі».

Читайте: У Лаврова пручаються: Крим – наш

БЕЗ КОМЕНТАРІВ