Лавров заявив, що Україна нібито зірвала Мінські домовленості

Очільник Міністерства закордонних справ Росії Сєргєй Лавров звинуватив Україну у зриві виконання Мінських домовленостей, організації провокацій на лінії зіткнення у Донбасі, а також невиконанні політичної частини комплексу заходів. Про це пише РИА Новости.

«У нас викликає велике занепокоєння те, що відбувається із виконанням Мінських домовленостей, перш за все, в результаті саботажу зі сторони київської влади. Прикладів тому безліч. Це стосується.. повне саботування політичного процесу і організацію на регулярній основі збройних провокацій на лінії зіткнення, щоб мати привід не виконувати політичну частину комплексу заходів, який був схвалений у Мінську», – заявив Лавров.

За його словами,  альтернативи Мінським домовленостям немає.

«Президент Путін наголосив, як і канцлер Анґела Меркель, що, незважаючи на все це, альтернативи Мінським домовленостями ми зараз не бачимо, нічого більш конструктивного зараз розробити не вдасться», – стверджує глава російського МЗС.

«Тому наша загальна лінія полягає в тому, щоб продовжувати працювати і в рамках «нормандського формату» на рівні лідерів, на рівні міністрів, на рівні експертів, і в рамках, звичайно ж, Контактної групи, де представлені за одним столом і київська влада, і представники Донецька та Луганська, разом із представниками РФ та Організації з безпеки та співробітництва в Європі», – заявив дипломатичний рупор Кремля.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ