Рябошапка запевнив, що готовий допомагати у відновленні ефективної роботи органу

Член Національного агентства з питань протидії корупції Руслан Рябошапка подав до Кабміну заяву про відставку. Про своє рішення він повідомив на сторінці у Facebook.

«Підтримуючи вимоги суспільства та Уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету Міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства», – написав він.

За його словами, ситуація довкола роботи НАЗК вимагає негайного вирішення, «адже зволікання з цим дискредитує не лише ідею ефективного органу із запобігання корупції».

Рябошапка каже, що потенційно надзвичайно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні, яким є НАЗК, на сьогодні за призначенням не використовують.

«Впродовж року своєї роботи я намагався говорити про проблеми Агентства, у тому числі публічно. Однак, відсутність вчасної і належної реакції як в самому Національному агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів із «реанімації» НАЗК», – зазначив Рябошапка.

У своєму дописі він звернувся до народних депутатів з проханням якнайшвидше проголосувати за законопроект про «перезавантаження» НАЗК. Рябошапка також запевнив, що попри відставку готовий допомагати у відновленні ефективної роботи органу.

Нагадаємо, під час засідання Кабміну 29 березня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман жорстко розкритикував голову і членів Національного агентства із запобігання корупції та закликав їх піти у відставку.

30 березня стало відомо, що Міністерство юстиції готує законопроект про діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції, який дозволить переобрати керівників цього органу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ