Лідерка «Національного фронту» побачила в Путіні «справжнього борця з тероризмом»

Кандидат у президенти Франції від «Національного фронту» Марін Ле Пен запропонувала президенту РФ Владіміру Путіну обмінятися розвідувальними даними у зв’язку з постійною терористичною небезпекою для їхніх країн. Про це йдеться у повідомленні на сайті Кремля.

«Я думаю, що було б корисно обмінюватися відомостями розвідки між нашими країнами», – зазначила вона під час свого офіційного візиту до Росії.

Ле Пен додала, що оскільки Франція і Росія відносяться до тих країн, які є «реальними борцями з тероризмом», то необхідно об’єднати зусилля для запобігання терористичній загрозі.

Вона також зазначила, що для боротьби з тероризмом «необхідно вдаватися до військової присутності», і навела приклади участі Росії у Сирії, а Франції – в Чаді та Малі.

Як відомо, ЗМІ неодноразово повідомляли про зв’язок Ле Пен з Росією. 2014 року її партія отримала кредит на суму 9 мільйонів євро від московського банку. А сама лідерка партії була частою гостею в РФ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, неурядова організація «Європейські цінності» присудила першу «Премію Путіна» (Putin’s Champion Award) Марін Ле Пен.

Читайте: Більшість французів сприймає Ле Пен як загрозу демократії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ