Ле Пен виступила за «стратегічні відносини» між Францією і Росією в рамках боротьби проти «ІД»

Кандидат на президентських виборах у Франції від партії «Національний фронт» Марін Ле Пен зробила чергову скандальну прокремлівську заяву. Вона заявила, що анексія Росією українського півострова Крим «не була незаконною», на противагу позиції, яку займають Європа і США. Про це пише французька Le Figaro.

«Я абсолютно не вірю в те, що там мала місце незаконна анексія: був проведений референдум, жителі Криму побажали приєднатися до Росії», – сказала глава крайньої правої партії на каналі RMC і BFMTV.

Також політик виступила за встановлення «стратегічних відносин» між Францією і Росією в рамках боротьби проти угруповання «Ісламська держава», зазначає видання.

До слова, раніше Європейський парламент закликав Францію розслідувати фінансування Росією політичної партії «Національний фронт». Саму Марін Ле Пен звинувачували в отриманні інструкцій із Москви.

Як відомо, президентські вибори у Франції відбудуться у квітні 2017 року. Внутрішньопартійні вибори у правій партії «Республіканці» завершилися перемогою Франсуа Фійона, який обіймав посаду прем’єр-міністра Франції за попереднього президента Ніколя Саркозі. Фійон вважає, що санкційна політика Заходу «провалилася», не давши нічого, крім «розорення європейських фермерів». Він також заявив про відповідальність за розпалювання конфлікту на сході України і наголосив, що готовий до співпраці з РФ щодо Сирії.

Очікується, що поряд із Фійоном за посаду президента боротиметься лідер «Народного фронту» Марін ле Пен.

Кандидатом від Соціалістичної партії Франції, швидше за все, стане колишній прем’єр-міністр Мануель Вальс.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ