На думку Новака, легалізація грального бізнесу допоможе наповнити держбюджет
На думку Новака, легалізація грального бізнесу допоможе наповнити держбюджет

Експерт у галузі економіки Андрій Новак в ефірі Голос Столиці висловив думку, що легалізація ігорного бізнесу в Україні допомогла б наповнити державний бюджет на кілька мільярдів.

«Ми повинні розуміти, що в українців дуже низький рівень доходів, але навіть у разі легалізації грального бізнесу додаткові декілька мільярдів гривень на сьогодні до державного бюджету можна отримати з цієї галузі. Плюс легалізація всіх працівників із цієї царини, тобто все-таки за належних умов краще легалізувати, ніж робити вигляд, що грального бізнесу немає, хоча він насправді є, але стовідсотково працює в тіні», − наголосив Новак.

Крім того, за його словами, податки від гральних закладів можна було би спрямувати на якусь конкретну мету.

«Це вже справа дискусії, і тут найбільшу роль повинна відігравати   громадськість. Треба зробити відповідне обговорення, і найвищий законодавчий  орган − ВР − після такого обговорення має визначитись, куди треба спрямовувати гроші від податків із гральних закладів», − зауважив експерт.

Також він підкреслив, що власникам підпільного грального бізнесу загрожує кримінальна відповідальність, тому його легалізація на жорстких умовах була би в інтересах самої держави.