Scorpions
Scorpions відмовилися виступати в Севастополі

Німецький гурт Scorpions заявив, що не приїде до анексованого Севастополя. Рокери буцімто мали виступити на боксерському шоу 23 серпня, але в останній момент передумали, повідомляє NEWSru.com

«Менеджер групи Scorpions підтвердив мені всі умови, погодився на дуже великий гонорар. Але потім прислав листа: на жаль, це територія, яка викликає у нас сумніви, і ми, напевно, сюди не поїдемо. Scorpions не буде», – розповів організатор шоу Владімір Хрюнов.

Нагадаємо, наприкінці 2013-го року Scorpions висловили свою підтримку активістам Майдану й привітали українців з Новим роком. Раніше німецька джазова група De Phazz відмовилася брати участь у фестивалі Koktebel Jazz Party в окупованому Криму, натомість дасть концерт на фестивалі «Джаз Коктебель» в Одеській області.

До слова, у зв’язку з намірами діячів культури – громадян іноземних держав – відвідати окуповану територію АР Крим для участі в «Koktebel Jazz Party» Міністерство культури України звертає увагу на те, що, якщо така поїздка не узгоджена з українською стороною, вона призведе до заборони в’їзду на територію України.

Як відомо, фестиваль «Джаз Коктебель» з 2003 до 2014 року проводився в кримському селищі Коктебель. Після того, як Росія анексувала Крим, організатори заходу вирішили перевести фестиваль в селище Затока Одеської області з 23 по 30 серпня. А з 28 по 30 серпня в селищі Коктебель в Криму був анонсований фестиваль, організатором якого є російський пропагандист Дмітрій Кісєльов.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ