2201611d7a08ffda97e3e8c6b667a1bc
14 жовтня 2016 року в Києві відбувся всеукраїнський збір «Легіону Свободи»

У Києві відбувся всеукраїнський збір «Легіону Свободи». 14 жовтня 2016 року, в день заснування Української Повстанської Армії, утворили керівні органи організації, ухвалили її статут. Про це повідомляє прес-служба партії «Свобода».

«Легіон Свободи» – це не об’єднання ветеранів. Це політики, що відвойовують свою землю та честь нації на всіх фронтах», – зазначив заступник голови партії з воєнних питань Юрій Сиротюк.

Ініціатор створення «Легіону Свободи», лідер націоналістів Олег Тягнибок, наголосив: «Це ідеологічна сила. Нам потрібна не формальна Україна, а та, що сповідуватиме бандерівські цінності».

В ухваленому під час зборів документі окреслено напрямки діяльності «Свободи» у воєнній політиці: військово-патріотичне виховання; організація стрілецьких вишколів членства та населення, курсів невідкладної медичної допомоги; захист учасників московсько-української війни та їхніх сімей; організація волонтерської допомоги; поширення націоналістичної ідеології та програмових засад партії серед представників сектора безпеки і оборони тощо.

«Ми вважаємо, що Україна має бути мирною, але до зубів озброєною ядерною державою, в якій аксіомою є патріотичне військове виховання, де буде розвинутою й дієвою структура територіальної оборони», – підкреслив Сиротюк.

Довідка: «Легіон Свободи» – комбатантське об’єднання близько 1 тисячі «свободівців», які в складі Збройних Сил України, Національної гвардії, спецпідрозділів МВС та добровольчих батальйонів беруть участь у російсько-українській війні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ